KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Stålstick 11654028
nr 1165 4028
Stålstick
2 st. Erotiska motiv, 1800-tal, 11,5x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:28:39
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr